Chata Třezalka leží ve východní části Krkonoš, v krásném úpském údolí vzdáleném cca 2 km od centra obce Horní Malá Úpa.

  

Chata nabízí ubytování ve tří až čtyřlůžkových pokojích o celkové kapacitě 18 lůžek.V přízemí se nacházejí toalety, sprchový kout, vybavená velká kuchyň, 2 kulturní místnosti s TV a sklep.V patře se nacházejí pokoje a 2 koupelny s WC. K dispozici je venkovní krb a ohniště.  Parkoviště se nachází cca 300 m od chaty.

  Chata Třezalka je svou polohou ideálním výchozím bodem pro výlety a denní túry do blízkého i vzdálenějšího okolí : Malá Úpa - Pomezní boudy - přechod do Polska, Pec pod Sněžkou, Sněžka, Janské Lázně, Černá hora, Špindlerův Mlýn, Harrachov, Trutnov, Vrchlabí, Adršpach, Dvůr Králové n. L. Pěší turistika ovšem zdaleka není jedinou možností, Krkonoše poskytují ideální terén pro horská kola, v obci Malá Úpa je nově zbudované multifunkční sportovní centrum s tenisovým a volejbalovým kurtem, tělocvičnou, vířivkou a saunou.

  Přímo u chaty je 300 m dlouhý lyžařských vlek vhodný zejména pro středně pokročilé lyžaře a děti. 20 minut jízdy skibusem najdete lyžařský areál U kostela, který se svou rozlohou a vybaveností řadí k předním areálům v Krkonoších. V okolí chaty jsou též běžecké tratě.

4.jpg

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (973 | 44%)
Ne (607 | 27%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one